Деятельность

Специалисты по публичным закупкам Энергоатома профессионализируются

Размер шрифта

Сбросить
23.10.2019

Працівники Дирекції та відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом» розпочали навчання на курсі «Фахівець з публічних закупівель» у Центрі вдосконалення закупівель при Київській школі економіки.

Програма зазначеного курсу є унікальною, оскільки є першою у Східній Європі програмою післядипломної освіти із закупівель та вперше в Україні пропонує «змішане навчання», в якому поєднані онлайн-уроки та офлайн-заняття.

Під час навчання студенти знайомляться з кращими міжнародними практиками та тенденціями закупівельної діяльності, обговорюють з викладачами практичні проблеми українських закупівельників, розв’язують реальні кейси практики закупівель.

За допомогою висококваліфікованих викладачів, серед яких провідні міжнародні та вітчизняні експерти з питань публічних закупівель, керівники Мінекономрозвитку (Уповноваженого органу у сфері закупівель), Антимонопольного комітету України, слухачі мають змогу отримати систематизовані знання та необхідні навички організації і здійснення публічних закупівель через глибоке вивчення всіх етапів процесу закупівель.

Успішне складання іспиту за результатами проходження курсу дає можливість отримати сертифікат відповідності професійному стандарту «Фахівець з публічних закупівель», затверджений наказом Мінсоцполітики від 18.02.2019 № 234.

19-20 жовтня голова тендерного комітету НАЕК «Енергоатом», працівники дирекції з документального забезпечення роботи тендерного комітету, фахівці відокремлених підрозділів «Рівненська АЕС» і «Хмельницька АЕС» взяли участь у першому оффлайн практикумі курсу та прослухали лекції провідних українських експертів з питань публічних  закупівель Крістіни Артеменко та Ярослави Дуброви.

Довідка. Навчально-аналітичний Центр вдосконалення закупівель при Київській школі економіки створено у 2016 році в рамках проекту USAID, UK AID та Eurasia Foundation «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Мета створення: аналіз ефективності закупівельних процесів та виявлення можливих проявів корупції, а також організаційна підтримка та навчання учасників закупівель.