Сообщить о коррупционном нарушении

ДП НАЕК “Енергоатом” України співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.
Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи – працівника ДП НАЕК та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в ДП НАЕК в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».
Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).
Інформація про структурний підрозділ, до якого можна повідомити про вчинення працівниками ДП НАЕК “Енергоатом” корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

За номером телефону: (044) 277 - 79 - 47

На адресу електронної пошти: transparency@direkcy.atom.gov.ua

Особисто Уповноваженому в години прийому: пн - чт з 9.00 до 17.00 год., пт з 9.00 до 15.00 год