Прес-центр

Енергоатом отримав нагороду за кращий корпоративний внесок в забезпечення Глобальної цілі сталого розвитку

Розмір шрифту

Скинути
18.12.2019

Компанія НАЕК «Енергоатом» у рамках щорічного конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності (CSR Case Contest 2019) була відзначена нагородою – дипломом за кращий корпоративний внесок в забезпечення Глобальної Цілі сталого розвитку №9 - «Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індустріалізації та інноваціям». Вручення нагород та презентація кейсу Компанії «Конкурс інноваційних ідей в рамках проекту Весняна школа НАЕК «Енергоатом» відбулось 17 грудня 2019 року під час конференції «Бізнес, що змінює країну».

Десятий рік поспіль Центр «Розвиток КСВ» збирає кращі практики компаній з корпоративної соціальної відповідальності серед яких, окрім Енергоатома, також Deloitte, Watsons, 1+1, Nestle, Ашан Україна, Концерн Галнафтогаз, Астарта, МСЛ, ДТЕК, Прикарпаттяобленерго, IT інтегратор та інші.

На участь у конкурсі Енергоатом подав кейс «Конкурс інноваційних ідей у рамках проекту Весняна школа НАЕК «Енергоатом». Завданням конкурсу було обґрунтування впровадження в Україні технології модульного реактора малої потужності (однієї на вибір) відповідно до низки визначених критеріїв, серед яких експлуатаційна безпека, техніко-економічні показники, питання стандартизації та ліцензування, можливість залучення до виробництва обладнання реактора українських підприємств і науковців, соціальний та екологічний вплив на регіони розташування виробництв та багато інших.

Враховуючи, що Енергоатом приєднався до клубу розробників малих модульних реакторів, а також у 2018 році підписав із стратегічним партнером – американською компанією Holtec International − Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у використанні малих модульних реакторів SMR-160 в Україні, впровадження нових для України реакторних технологій потребує підготовки висококваліфікованих кадрів. Для Енергоатома важливо забезпечити всі умови для підготовки, працевлаштування і кар’єрного зростання молодих фахівців. Крім того, для усвідомлення, яким чином діяти далі, Енергоатом, вважає за необхідне почути думку та бачення молоді щодо впровадження технологій модульних реакторів малої потужності. Саме тому проведення конкурсу інноваційних ідей у рамках проекту «Весняна школа НАЕК «Енергоатом» − 2019», в якому взяли участь студенти провідних ЗВО України та молоді фахівці – є важливим для Компанії.

Варто відзначити, що такий крок надав можливості керівництву Енергоатома зрозуміти ставлення та бачення майбутніх молодих фахівців до подальшого розвитку атомної енергетики в Україні. Якими вони вбачають перспективність нових технологій і чи взагалі розглядають атомну енергетику у якості одного зі шляхів для вирішення проблем зміни клімату. Кожна команда в своїх презентаціях робила акцент на інноваційність, безпеку та екологічність впровадження технологій малих модульних ректорів. Результати конкурсу продемонстрували, що Компанія із впевненістю може і надалі розвивати цей напрямок, здійснюючи свій внесок у запобігання кліматичним змінам, створюючи нові робочі місця, підтримуючі поширення інновацій та впроваджуючи нові технології в ядерно-енергетичній галузі.