Деятельность

На ХАЭС прошло совещание специалистов учебно-тренировочных центров обособленных подразделений Энергоатома

Размер шрифта

Сбросить
28.02.2020

27-28 лютого на Хмельницькій АЕС проходила установча нарада керівників та фахівців навчально-тренувальних центрів (НТЦ) ВП АЕС, ВП Атомремонтсервіс (АРС) та НЦ АКАЕ (навчального центру «Академія керівників атомної енергетики») з питань впровадження централізованої підготовки інструкторів НТЦ.

Метою наради стало обговорення ситуації з пiдготовки iнструкторів навчально-тренувальних центрів, визначення проблем в цій галузі.

Учасники наради обговорювали питання, що виникають під час використання  методології системного підходу до навчання, психолого-педагогічної підготовки, організації та проведення навчання інструкторського персоналу для НТЦ ВП АЕС.

Директор навчального центру «Академія керівників атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом» Сергій Ублік підкреслив, що передумовою проведення такої зустрічі стала необхідність пов'язати навчання інструкторського персоналу Компанії із стратегією розвитку Енергоатома. «Ми ставимо за мету знайти і розробити  інструменти, які  дозволять підвищити якість навчання інструкторів та сприяти зростанню їхніх амбіцій щодо створення більш складних і актуальних модулів навчання для розвитку Компанії ", - зазначив С. Ублік .

За словами заступника начальника НТЦ з якості ВП ХАЕС Віктора Ройка, така комунікація дозволяє пришвидшити наш рух вперед. «Об'єднавши свої зусилля, ми прагнемо створити єдиний підхід, який дозволить комплексно вирішити завдання вдосконалення процесу підготовки на посаду інструктора навчально-тренувального центру».