Деятельность

Участники группы кадрового резерва РАЭС получили первые сертификаты

Размер шрифта

Сбросить
03.09.2019

На Рівненській АЕС завершився один з етапів програми підготовки спеціального  кадрового резерву керівників підприємства різних ланок управління – захист проектів в рамках модульного курсу «Управління проектами». Кожен із 11-ти членів першої групи спецрезерву отримав іменний сертифікат та пам’ятні сувеніри.

Впродовж липня-серпня у навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Рівненської АЕС тривав захист проектів представників першої групи спеціального кадрового резерву електростанції, які спрямовані на ефективнішу діяльність Рівненської АЕС. Головними критеріями оцінювання стали актуальність проекту, його реалістичність та практична реалізація, використання інструментів управління проектом та якість самої доповіді. Напередодні захисту для всіх учасників був проведений тренінг-модуль з оволодіння навичками проектного менеджменту.

Урочисте вручення сертифікатів відбулось за участю генерального директора РАЕС Павла Павлишина, заступника генерального директора з якості та управління Віктора Кравця та заступника генерального директора з персоналу Ігоря Вітковського у присутності представників НТЦ та відділу розвитку персоналу РАЕС.

Як зазначив Віктор Кравець, за системою оцінювання усі учасники отримали понад 60 балів за свої розробки. «З березня по серпень поточного року кожен з групи спецрезерву пройшов теоретично-практичний курс «Управління проектами», в рамках якого успішно захистив власний проект. Під час захисту було застосовано нові прийоми зі створення та планування проектів, продемонстровано вміння виділяти проблемні аспекти у виробництві, вивчати та фокусувати увагу на її описі, аналізі даних, знаходити ініціативи для вирішення проблемних питань, попередньо оцінивши їхні ризики, та звичайно реалізовувати ці ініціативи. Судячи зі змістовних презентацій, хочеться відмітити великі старанність та наполегливість кожного. Багатьом розробкам вже дано старт, нині вони перебувають у початковій фазі»,- прокоментував Віктор Кравець з побажанням не зупинятися на досягнутому, не припиняти вивчати проектний менеджмент, оскільки це обов’язково принесе користь у майбутньому.    

Спілкуючись з перспективними атомниками, Павло Павлишин висловив підтримку у вирішенні проблемних питань в реалізації їхніх проектів. «Я уважно ознайомився з проектами спецрезервістів. Усі вони без винятку є якісними та цікавими і я переконаний в успішності та необхідності кожного. Виробництво на РАЕС складається із доволі простих речей. Не завжди потрібно створювати грандіозний проект, розрахований на десятиліття. Насправді, кожен невеличкий у поєднанні з іншим може стати результатом достатньо серйозних змін у колективі, культурі безпеки, охороні праці та виробництві в цілому», - зазначив Павло Павлишин.   

За словами Ігоря Вітковського, програма навчання членів першої групи спецрезерву продовжується, оскільки розрахована на два роки. Надалі на спецрезервістів чекають участь у виїзних заходах, відвідування різних нарад та зустрічей, що проводяться на РАЕС, стажування на керівних посадах електростанції, вивчення англійської мови.

Довідково: З 2017 року за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина на підприємстві запроваджено нову систему підготовки кадрового резерву керівників. Її мета – розвиток і поглиблення управлінських компетентностей активних спеціалістів та підготовка управлінців середньої та вищої ланки, які будуть готові очолити підрозділи та окремі напрямки діяльності електростанції. У 2018-му створено першу, а у 2019-му – другу групу спеціального резерву керівників, до складу яких увійшли 12 та 11 працівників різних ланок управління структурних підрозділів.