Деятельность

В ОП «Атомремонтсервис» стартовал очередной этап проекта «Подготовка кадрового резерва»

Размер шрифта

Сбросить
09.09.2019

В навчально-тренувальному центрі ВП «Атомремонтсервіс» НАЕК «Енергоатом» у період з 3 по 5 вересня пройшов другий етап проекту «Підготовка кадрового резерву», а саме теоретичне навчання. Наступне навчання буде проходити в період з 24 по 26 вересня. Після проходження теоретичного навчання учасники проекту пройдуть стажування на робочому місці керівника підрозділу.

Кінцевим етапом підготовки кадрового резерву буде захист розвиваючого проекту: передбачено 20 тем розвиваючих проектів на виробничу тематику. Тематика розроблена з урахуванням всіх тем пройденого навчання.

Нагадаємо, проект «Підготовка кадрового резерву» у ВП АРС стартував у березні 2019 року. Ідейним натхненником проекту виступив безпосередньо директор ВП АРС Віталій Шикун, керівником ‒ начальник НТЦ ВП АРС Дмитро Созінов, методичними керівниками виступили директор навчального центру «Академія керівників атомної енергетики» Сергій Ублік та головний фахівець з методичної роботи Олександр Петров.

За основу проекту була прийнята модель підготовки кадрового резерву на посаду президента НАЕК «Енергоатом». В рамках проекту відібрано 13 робітників з числа осіб, що зараховані до кадрового резерву ВП «Атомремонтсервіс». Розроблена програма підготовки кадрового резерву. До програми увійшли навчальні курси з основ планування, організації і виконання робіт. У якості викладачів, до підготовки залучаються інструктори навчально-тренувального центру та керівники підрозділів ВП АРС.

У зв’язку з роз’їзним (пересувним) характером робіт у ВП «Атомремонтсервіс» проектом також передбачено використання дистанційної форми навчання. Для цього на сайті ВП АРС створені особисті кабінети для осіб, що навчаються, де вони мають можливість у режимі on-line переглядати навчальні відео уроки, читати навчальні посібники, знайти перелік художньої та публіцистичної літератури, що рекомендована для читання тощо.