Деятельность

АBitFEST: Энергоатом принял участие в Дне открытых дверей НТУУ КПИ

Размер шрифта

Сбросить
16.12.2019

Сотні майбутніх абітурієнтів та їхні батьки 14 грудня завітали до НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» для участі у традиційному Дні відкритих дверей. В рамках заходу майбутні студенти змогли ближче познайомитись з викладачами, кафедрами та спеціальностями університету, а також визначитись з оптимальним варіантом майбутньої вищої освіти та професії. Крім традиційних зустрічей з викладачами та студентами факультетів КПІ відвідувачі отримали нагоду поспілкуватись з представниками НАЕК «Енергоатом» як однією з найбільших компаній-роботодавців для випускників Київського політеху.

На стенді Енергоатома майбутні абітурієнти та батьки мали змогу дізнатись, як, отримавши освіту на теплоенергетичному факультеті КПІ, можна розпочати свій кар’єрний шлях в атомній енергетиці. Спілкуючись з представниками дирекції з комунікацій Енергоатома, відвідувачі цікавились інформацією про найважливіші аспекти діяльності Компанії, умови роботи персоналу, рівень оплати його праці та соціальні гарантії.

Участь Енергоатома як роботодавця у Дні відкритих дверей університету разом з представниками профільного факультету виявилась ефективною формою роботи з абітурієнтами. Оцінюючи її, віце-президент асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського Євгеній Бульда зазначив: «Ми завжди раді бачити в наших стінах представників Енергоатома. Їх активний діалог з майбутніми студентами нашого університету наочно демонструє, що попереду у нас багато спільних і корисних заходів, які ми будемо реалізувати разом в інтересах підтримки вищої технічної освіти та підготовки майбутніх українських інженерів».

Довідка. Енергоатом багато років співпрацює із закладами вищої освіти, зокрема, в питаннях підготовки кадрів. У лютому 2009 р. НАЕК «Енергоатом» уклала договір про співпрацю з НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського. Компанія розробила та послідовно реалізує комплекс заходів, орієнтованих на формування у студентів і випускників вищих навчальних закладів пріоритетних професійно-технічних навичок і компетенцій, а також особистих і ділових якостей студентів. За результатами партнерської перевірки ВАО АЕС, що відбулась у 2015 році, досвід НАЕК «Енергоатом» щодо взаємодії з вищими навчальними закладами в питаннях підготовки кадрів визнаний «унікальним і позитивним».