Деятельность

Энергоатом - финалист конкурса Partnership for Sustainability Award 2019

Размер шрифта

Сбросить
20.12.2019

Конкурс партнерських проектів між різними групами для досягнення Цілей сталого розвитку Partnership for Sustainability Award визначив переможців - НАЕК «Енергоатом» отримав відзнаку у категорії «Економічний розвиток» за кейс «Весняна школа НАЕК «Енергоатом». Partnership for Sustainability Award 2019 було ініційовано Глобальним Договором ООН в Україні у 2019 році. Цей захід на практиці демонструє як досягти партнерства задля досягнення Цілей сталого розвитку, а Енергоатом завжди відкритий до партнерства, адже одна із цілей діяльності Компанії полягає в забезпеченні сталого розвитку країни.

НАЕК «Енергоатом», що є найбільшим виробником електроенергії в Україні, вважає необхідним та важливим доносити до молоді, майбутніх фахівців і науковців, що безпосередньо будуть будувати, формувати та розвивати Україну в майбутньому, повну, достовірну та фахову інформацію щодо функціонування атомної галузі країни. Особливо важливим цей процес вбачається у наш час, коли звідусіль лунають слова: «про необхідність забезпечення енергетичної безпеки України». Компанія вбачає однією із своїх місій, надання максимально об’єктивної інформації, яка дозволить молодим фахівцям самостійно формувати неупереджені висновки та робити усвідомлений вибір на користь певного виду генерації в майбутньому.

Також ще одним фіналістом конкурсу став проект - TRUSTainability: партнерство заради сталих міст і щасливих жителів. Його партнерами виступили Центр «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності» та НАЕК «Енергоатом». Мета проекту полягає у налагодженні комунікації між компанією та містом, в якому розташовані філіали та об’єкти компанії, підвищенні репутації компанії серед громади, наданні рекомендацій інноваційних локальних рішень для конкретного міста задля забезпечення сталості, економічного зростання та кращої взаємодії, забезпечення співпраці між різними секторами – громадським (Амбасадори) та бізнесом (Енергоатом).

Довідка. У 2015 році було дано старт освітньому проекту «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», який має на меті ознайомити активну молодь із сучасним станом і особливостями функціонування ядерної енергетики України. Проект реалізується у партнерстві з громадськими організаціями «Молодіжна спільнота» та «Українське ядерне товариство» і передбачає формування у молоді розуміння атомної енергетики як стратегічної для країни галузі через призму технічної, соціально-економічної, екологічної та управлінської складових. Сам навчальний процес для учасників проходить у формі відкритих лекцій-дискусій з експертами та провідними фахівцями в галузі атомної енергетики.