Деятельность

Энергоатом вошел в ТОП-25 работодателей, открытых для молодых талантов

Размер шрифта

Сбросить
24.02.2020

Відповідно до рейтингу оцінювання роботодавців від Центру кар'єрного розвитку STUD-POINT, НАЕК «Енергоатом» було визнано як одну з двадцяти п’яти найкращих українських компаній за рівнем відкритості для молодих талантів до 25 років. До рейтингу STUD-POINT, зокрема, увійшли Deloitte Ukraine, 1+1 Медіа, EY (раніше Ernst&Young), KPMG в Україні, Національний банк України, «Київстар», lifecell, Vodafone, ПАТ «Укртелеком» та Альфа-Банк.

Команда STUD-POINT оцінювала привабливість Енергоатома та інших українських компаній шляхом аналізу заповнених анкет, корпоративного веб-сайту та відгуків студентів. Серед ключових питань анкети були інструменти комунікації з молоддю, програми стажування та працевлаштування,  організації навчання та інших активностей для студентів.

Враховуючи, що ядерна енергетика потребує висококваліфікованих фахівців, НАЕК «Енергоатом» багато років співпрацює із закладами вищої освіти, у тому числі у питаннях підготовки кадрів. У Компанії розроблено комплекс заходів, орієнтованих на студентів і випускників закладів вищої освіти, що спрямовані на формування у майбутніх фахівців пріоритетних професійно-технічних навичок і компетенцій, а також особистісних і ділових якостей.

Окрім того, Енергоатом постійно розробляє та реалізує освітні та просвітницькі  заходи, спрямовані на профорієнтацію молоді й підвищення престижу інженерної освіти в Україні. Однією зі своїх місій Компанія бачить надання максимально об’єктивної інформації, яка дозволить студентам та молоді свідомо підходити до вибору спеціальності та майбутньої професії.

ДП «НАЕК «Енергоатом» планує й надалі реалізовувати програми та проекти щодо формування кадрового резерву та залучення молодих спеціалістів, зміцнювати співпрацю з закладами вищої освіти України для створення сучасної системи підготовки кваліфікованих інженерно-технічних працівників. Вже зовсім скоро, у березні 2020 року, Енергоатом відкриє свої двері для всіх охочих дізнатися та поглиби свої знання про атомну енергетику в рамках просвітницького проекту «Весняна школа НАЕК «Енергоатом» – 2020».

Довідка. Центр кар'єрного розвитку STUD-POINT – сприяє працевлаштуванню та розвитку студентів та випускників українських вищих навчальних закладів будь-яких спеціальностей. Діяльність команди об'єднує спільна місія: Сприяти професійному розвитку молодих фахівців України. Свої проекти STUD-POINT почав реалізовувати з 2008 року на території київських вузів, зараз вони проходять щорічно.