Деятельность

Представители Энергоатома и КПИ рассказали Иванковским старшеклассникам о преимуществах высшего технического образования

Размер шрифта

Сбросить
28.01.2020

27 січня працівники дирекції з комунікацій Енергоатома і студент теплоенергетичного факультету НТУУ КПІ Ілля Черепанов провели зустрічі в смт Іванків Київської області з учнями старших класів 1-ї, 2-ї шкіл та районного ліцею. Іванківським старшокласникам гості презентували можливості навчання в одному з найбільш рейтингових українських закладів вищої освіти (ЗВО) – Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».    

Студент третього курсу НТУУ КПІ Ілля Черепанов розповів майбутнім випускникам про широкі можливості у підготовці Київським політехом фахівців технічного профілю, про організацію зайнять та дозвілля, про взаємини між студентами і викладачами, про особливості отримання освіти на теплоенергетичному факультеті, де він навчається на спеціальності «атомна енергетика».

Важливість підготовки інженерних кадрів, вибору на користь технічної освіти, представники КПІ та Енергоатома мотивували високим значенням технічних галузей і, зокрема, атомної енергетики для сучасного суспільства. Представники дирекцій з комунікацій підкреслили велику роль київської політехніки як профільного ЗВО для підприємств ядерної галузі України. Вони закликали школярів брати учать у заходах, що проводяться в рамках співпраці Енергоатома і Іванківського районного відділу освіти – в конкурсах, ознайомчих поїздках та відвідуваннях виробничих об’єктів Компанії.

Довідка. Дирекція з комунікацій Енергоатома за участі студентів НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», які є членами ГО «Молодіжна енергетична спільнота», реалізує інформаційно-просвітницький проект «Енергоатом – ЗВО – школи». Проект передбачає зустрічі студентів теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» зі старшокласниками у різних регіонах України, перш за все, в тих, де НАЕК «Енергоатом» здійснює виробничу діяльність. Мета проекту – сприяння розвитку STEM-освіти в Україні, профорієнтаційна робота щодо вибору технічних спеціальностей, інформування про атомну енергетику та особливості вибору кар’єри атомника.