Деятельность

Участники забега ко Дню Святого Николая собрали для детей-инвалидов 24 тысяч гривен

Размер шрифта

Сбросить
17.12.2019

На стадіоні «Ізотоп» Рівненської АЕС відбувся другий зимовий благодійний забіг до Дня Святого Миколая. Цогоріч мета заходу полягала у зборі коштів для підтримки вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів ім. З. А. Матвієнко та Вараської асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія». Захід відбувся за сприяння адміністрації РАЕС, первинної профспілкової організації РАЕС і громадської організації «Українське ядерне товариство» в Рівненській області.

Легкоатлетичний забіг, зібрав понад 300 учасників, а також численну ватагу активних вболівальників. Взяти участь у благодійному спортивному святі міг кожен, хто виказав таке бажання не зважаючи вік, стать і рівень підготовки. Забіг відбувався на трьох дистанціях: для наймолодших - маленьке коло 200 м; середнє - 1,2 км і 5 км для дорослих. Всі учасники на старті отримували: стартовий номер і капелюх Святого Миколая. Родзинкою свята стала участь у заході відомого українського гурту «Піккардійська терція». Учасникам забігу та вихованцям реабілітаційного центру «Піккардийці» презентували квитки на свій концерт у Палаці культури РАЕС. Крім того, у спортивному містечку було розміщено декілька тематичних фотозон, де усі охочі мали змогу зробити позитивні фото #енергія_добра.

За результатами забігу було визначено переможців та призерів на двох дистанціях в абсолютній першості серед чоловіків та жінок, які були нагороджені почесними дипломами та сувенірною продукцією. Також, дипломи та солодкі подарунки отримали й найменші учасники заходу – діти, які подолали найкоротшу дистанцію. Варто зауважити, що подібні заходи згуртовують цілі родини атомників.

Усього під час заходу було зібрано близько 24 тисяч гривень. За словами голови Організації молоді ППО РАЕС Євгенія Буракова, всі кошти, виручені від сплати реєстраційного внеску, будуть спрямовані на благодійну допомогу вихованцям міського реабілітаційного центру та на підтримку Вараської асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія»: «Цьогоріч ми збираємо кошти для придбання парафінного нагрівача, яким зможуть користуватися вихованці міського реабілітаційного центру. Частину зібраних коштів буде спрямовано на потреби Вараської асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія».

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки генерального директора РАЕС Сергій Куроєдов, зимовий забіг – це користь для всіх: «Важко переоцінити важливість цього заходу. Адже метою його є об’єднання заради благої справи, а чудова атмосфера та позитивні емоції заряджають всіх. Я дякую усім, хто долучився до створення справжнього благодійного спортивного свята й вважаю, що воно – вдалося на славу».

У свою чергу, директор Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталія Федінчик від імені вихованців центру висловила щиру подяку всім, хто долучився до благодійного заходу та наголосила на винятковій важливості проведення подібних благодійних свят.