Пресс-центр

Энергоатом поздравляет Бориса Патона с 100-летием

Размер шрифта

Сбросить
27.11.2018

Вельмишановний Борисе Євгеновичу!

Від імені  колективу НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю Вас із ювілеєм - 100-річчям від дня народження!

У цей день надзвичайно приємно висловити глибоку повагу та щире захоплення Вами – найяскравішим світовим вченим, талановитим дослідником та інженером, чия наукова діяльність має широке визнання в Україні та далеко за її межами. Співвітчизники від усього серця вдячні Вам за самовіддане служіння українській науці, за усі Ваші зусилля та справи з її організації та поступу. Завдяки Вашому управлінському таланту та творчій енергії Національна академія наук України та Інститут електрозварювання є потужними центрами досліджень та інженерії і роблять значний внесок у розвиток науково-технічного та економічного потенціалу країни.

Вагомі напрацювання та відкриття, здійснені Вами та українськими вченими під Вашим керівництвом, без сумніву, змінили світ. Результати роботи у важливих наукових напрямках знаходять широке практичне використання і в атомній енергетиці. Атомники щиро вдячні Вам за підтримку нашої галузі, розуміння важливості атомної енергетики, за завжди слушні та ґрунтовні зауваження щодо проблематики нашої діяльності.   

Ви завжди активно долучаєтесь до громадської та державницької діяльності у сфері сталого розвитку держави і ніколи не сумніваєтесь у найкращому майбутньому для України, що не може не заряджати такими ж почуттями і нас. Впевнений, що Ваша надзвичайна працездатність та ентузіазм, багатогранність та потужна творча енергія, порядність й увага до кожного завжди будуть прикладом для наслідування наступним поколінням.

Від усього серця бажаю Вам, вельмишановний Борисе Євгеновичу, щоб Вас завжди супроводжував чудовий настрій, добре здоров'я і невичерпний оптимізм!

З повагою

президент НАЕК «Енергоатом» Ю. Недашковський

27 листопада 2018 року