Пресс-центр

Поздравление с Днем бухгалтера

Размер шрифта

Сбросить
16.07.2019

Шановні друзі!

Щиро вітаю усіх фахівців бухгалтерських служб НАЕК «Енергоатом», колег та партнерів Компанії з Днем бухгалтера і аудитора України!

Колеги, Ваша роль у діяльності будь-якого підприємства є ключовою для здійснення ефективного управління, основою для прийняття важливих поточних і стратегічних рішень. Бухгалтерська робота в атомній енергетиці – це та сфера, де компетенції фахівців не обмежуються суто обліком і аудитом. Атомна галузь вимагає від Вас, колеги, надзвичайної відповідальності, злагодженості та чіткості дій у дотриманні законів, стандартів і норм ведення фінансово-економічної діяльності та звітності Компанії. Але крім цього, тих знань і вмінь, які неможливо отримати в академічній освіті за обраним фахом – глибоко розуміти усі аспекти роботи атомників, нерідко занурюючись у найтонші нюанси технічних процесів та враховуючи усі зміни та виклики, що постійно супроводжують нашу галузь.

Щиро вдячний Вам, дорогі колеги, за ґрунтовний і фаховий підхід до важливих завдань фінансового забезпечення стабільної та безпечної роботи атомних підприємств, за завжди плідну комунікацію з колегами як всередині Компанії, так і за її межами задля дотримання єдиної політики у сфері бухгалтерського та податкового обліку, за Вашу готовність до впровадження сучасних технологій у цій сфері.

Від усього серця бажаю Вам, дорогі колеги, плідної роботи, зростання професійної майстерності, лише позитивних результатів та завжди гідного визнання Вашої праці. 

З повагою

Президент НАЕК «Енергоатом»
Юрій Недашковський