Пресс-центр

На энергоблоке №1 Хмельницкой АЭС продолжаются ремонтные работы

Размер шрифта

Сбросить
24.03.2020

На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС тривають ремонтні роботи на роторі турбогенератора (ТГ).

За словами заступника головного інженера із електрообладнання та систем контролю і управління ВП ХАЕС Олександра Копійка, наразі, виконані всі необхідні поетапні випробовування, завершено процес вкладання обмотки.

На даний час виконується дуже важлива робота – формування лобової частини обмотки та запікання міжвиткової ізоляції. Ці роботи виконуються за дотриманням температури від 92 до 98 градусів С протягом 24 годин.

«Після цієї процедури та подальшого охолодження до 45 градусів вала ротора, приступимо до вкладання підбандажної ізоляції і будемо готові до одягання бандажних кілець та вентиляторів, що і буде завершенням робіт, пов’язаних з ремонтом ротора генератора ТГ №1. Закінчення всіх цих операцій очікуємо на початку наступного тижня. Тоді ж і почнеться збірка ТГ в цілому»,- наголосив заступник головного інженера.

В роботах максимально задіяний персонал Хмельницької АЕС та ВП «Атомремонтсервіс» адже цей процес відбувається цілодобово. Шефнагляд здійснюють Представники Польської компанії General Electric.

«На даний момент також виконуються процедури перевірок статора ТГ для того, щоб вкотре впевнитись що він знаходиться в нормованих  межах і готовий для заведення ротора», - підсумував О.Копійко.