Пресс-центр

На Хмельницкой АЭС состоялось совещание по вопросам охраны труда

Размер шрифта

Сбросить
03.03.2020

2 березня під головуванням генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри відбулася розширена нарада з охорони праці за участі внутрішніх наглядових служб, керівників всіх цехів та підрозділів атомної станції.

На засіданні обговорили результати проведення Днів охорони праці, заслухали звіти керівників основних технологічних підрозділів щодо усунення зауважень, які були надані під час огляду приміщень та робочих місць. На засіданні були обговорені нагальні питання з охорони праці.

У рамках наради акцентувалася увага на неухильному дотриманні вимог охорони праці, не допущенні формалізму у проведенні Днів охорони праці, колективній і особистій відповідальності за створення і дотримання безпечних умов праці.

Перед керівниками підрозділів були поставлені конкретні завдання: проаналізувати перелік робіт з підвищеною небезпекою; перевірити наявні переліки робіт на висоті, покращити навчання персоналу, який задіяний у виконанні спеціальних робіт, на базі НТЦ.

Учасники наради обговорили питання навчання і перевірки знань в електронній системі АСКО (Автоматична система контролю і обліку), низку інших питань за тематикою.

Підсумовуючи результати наради з охорони праці, генеральний директор наголосив: «Необхідно здійснювати постійний аналіз недоліків, організовувати роботи таким чином, щоб не виникало ніяких зауважень з охорони праці. Порушень не має бути. Тільки наша небайдужість, відповідальність і чітке виконання вимог організації безпечної праці персоналу, сприятиме покращенню та вдосконаленню усіх виробничих процесів».