Пресс-центр

Атомная энергетика на Форуме «Топливно-энергетический комплекс Украины: настоящее и будущее»

Размер шрифта

Сбросить
05.11.2019

5 листопада 2019 року у найбільшому виставковому комплексі України відбулась основна щорічна подія ‑ відкриття ХVІІ Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Головною метою Форуму є сприяння реалізації «Енергетичної стратегії України до 2035 року» для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми країни, енергетичної незалежності та безпеки держави; демонстрація досягнень галузей ПЕК, спрямованих на реформування та модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно-правовий та науковий розвиток; проведення щорічних зустрічей енергетичного співтовариства на високому організаційному та професійному рівні, залучення до заходів учасників ринку, лідерів машинобудування, представників міжнародних організацій, профільних державних служб, галузевих об'єднань та співтовариств, освітніх та наукових установ тощо.

Міжнародний форум ПЕК – це гарна нагода познайомитись з усіма компаніями паливно-енергетичного комплексу країни на галузевих експозиціях і зокрема, атомно-промислового комплексу України.

Цьогоріч найбільший виробник електричної енергії України – державне підприємство #Енергоатом, яке багато років поспіль бере активну участь у роботі Форуму, підготувало для відвідувачів низку цікавих заходів.

У перший день Форуму, 5 листопада, в рамках просвітницької роботи з молоддю Дирекція з комунікацій НАЕК «Енергоатом» спільно з громадською організацією «Молодіжна енергетична спільнота» провела для студентів провідних столичних вишів короткий екскурс в світ атомної енергетики. Майже сотня майбутніх фахівців з теплоенергетичного факультету та факультету електроніки та автоматики НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Київського енергетичного коледжу мали змогу не тільки продемонструвати свою обізнаність у питаннях атомної енергетики, але й отримати фахові відповіді від професіоналів-атомників на всі свої питання, адже подібна освітня практика дозволяє, нинішнім студентам - майбутнім фахівцям, глибше зануритись в сферу діяльності обраної професії.

Крім того, з 5 до 7 листопада гості експозиції #Енергоатома мають змогу отримати всебічну інформацію про діяльність підприємства, поспілкуватись з фахівцями, які працюють на українських АЕС та у сервісних підрозділах Компанії.

На відкритому майданчику Експоцентру можна ознайомитись та оглянути мобільну пересувну лабораторію радіаційної розвідки «Січ», пересувний пункт зв'язку та управління, експедиційну пересувну водолазну станцію на базі автомобіля Урал-4320, а також пункт спеціальних вибухових робіт

І вже другий рік поспіль справжньою родзинкою стенду Енергоатома залишаються захоплюючі віртуальні екскурсії майданчиками українських АЕС (за допомогою технологій та обладнання віртуальної реальності). Відвідати таку екскурсію може кожен гість Форуму.

Запрошуємо Вас з 5 по 7 листопада 2019 року відвідати стенд Енергоатома в рамках ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Адреса: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна».

Режим роботи виставки:

5-7 листопада: з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30).

7 листопада: з 10.00 до 17.00 (вхід до 16.30).