Діяльність

Гендиректор ЮУАЕС Володимир Лісніченко взяв участь у партнерській перевірці чеської АЕС Темелін

Розмір шрифту

Скинути
13.08.2019

Генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко виступив відповідальним представником команди експертів під час партнерської перевірки Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні станції (ВАО АЕС, WANO) на АЕС Темелін у Чехії. (На АЕС Темелін експлуатуються два  енергоблоки типу ВВЕР-1000).

Згідно з покладеними обов’язками відповідального представника з 29 липня по 3 серпня Володимир Лісніченко знайомився зі звітами про спостереження, які оформляли члени команди ВАО АЕС, надавав допомогу керівнику команди та провідним експертам за напрямками перевірки. Разом з директором АЕС Темелін він брав участь у обходах об’єктів і підрозділів станції, знайомився з роботами, спрямованими на підвищення безпеки та надійності АЕС, а також з позитивними практиками і проблемними напрямами діяльності атомної електростанції.

Проведення партнерських перевірок ВАО АЕС із залученням міжнародних фахівців сприяє підвищенню рівня безпеки та обміну досвідом експлуатації атомних електростанцій. Очолювати команду експертів регіонального центру – відповідальна та складна місія, що дозволяє оцінити досвід інших АЕС, який у подальшому можна застосувати для розвитку атомної енергетики України.