Діяльність

На Хмельницькій АЕС відбувся тиждень охорони праці

Розмір шрифту

Скинути
27.05.2015

Підвищення рівня промислової безпеки на Хмельницькій АЕС забезпечується шляхом технічного контролю стану виробництва та сприяння у створенні безпечних умов праці. 

Щомісяця на Хмельницькій АЕС проводиться «День охорони праці», який спрямований на попередження виробничого травматизму, поліпшення стану охорони праці, підвищення культури виробництва у ВП ХАЕС.

У рамках Всесвітнього дня охорони праці на Хмельницькій АЕС проведено відповідну перевірку та конкурс з охорони праці у підрозділах підприємства. До найкращих підрозділів в яких стан охорони праці відповідає вимогам та існуючим стандартам з охорони й безпеки праці, увійшли працівники турбінного цеху, навчально-тренувального центру, цехів теплової автоматики і вимірювань та налагодження і випробування обладнання, яких нагороджено грошовими преміями.

 Серед заходів, які було проведено під час «Тижня охорони праці» - конкурс рефератів з даної тематики. Зокрема, переможницею із рефератом щодо формування превентивної культури з охорони праці стала Ірина Шишук, лаборант хімічного цеху ВП ХАЕС. Другу сходинку посів слюсар енергоремонтного підрозділу Олександр Сорокатий, який презентував роботу «Система управління охороною праці. ХАЕС і досвід зарубіжних країн». Третє місце поділили між собою працівниця комунального господарства Галина Стефанчик із рефератом «Психофізіологічні показники працівників в безпечних умовах праці» та інженер з охорони праці транспортного цеху Наталія Дмитришина з роботою «Показники умов праці»

Керівництвом Хмельницької АЕС та працівниками відділу охорони праці робиться все можливе для забезпечення належних і безпечних умов праці атомникам, а також стабільного та безперебійного виробничого процесу.