Діяльність

На Южно-Українській АЕС завершилася комплексна перевірка стану охорони праці

Розмір шрифту

Скинути
21.06.2016

17 червня у ВП «Южно-Українська АЕС» завершено комплексну перевірку стану охорони праці. Висновки комісії ДП «НАЕК «Енергоатом»: стан охорони праці у ВП ЮУАЕС задовільний.
 

Комісія під головуванням начальника відділу охорони праці та пожежної безпеки дирекції з нагляду за безпекою компанії Олександра Григоренка проводила обходи робочих місць у підрозділах АЕС, спілкувалася з персоналом, перевіряла дотримання правил з охорони праці, забезпечення спецодягом і спецвзуттям. Особливу увагу було приділено контролю виконання інструкцій, правил, положень і нормативної документації на всіх рівнях, а також дотримання працівниками підприємства регламентованих у них вимог.

- Колектив станції завдання, яке ставиться перед ним з ремонту, продовження ресурсу атомних блоків і з виробітку електроенергії в цілому розуміє правильно, - коментує висновки комісії Олександр Григоренко. - Зазначу, що персонал добре пройшов ремонтний період. Як позитивний досвід южно-українського майданчика відзначено введення колірної кодифікації документації, тобто кожному блоку відповідає певний колір. Ідея начебто проста, проте це значно полегшує пересування документів і нарядів на допуск до робіт у загальній масі.

Разом з позитивними рекомендаціями інспектори з РАЕС, ЗАЕС, ХАЕС і дирекції компанії, які входили до складу комісії, в підсумковому акті зафіксували й окремі зауваження. Частину з них, за словами О.Григоренка, було усунуто вже під час роботи комісії. «Неважливо скільки зауважень було зроблено, важливо, як швидко на них реагують і до яких результатів приходять», - зазначив він.

Шляхами поліпшення стану охорони праці на Южно-Українському енергокомплексі начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки дирекції з нагляду за безпекою НАЕК «Енергоатом» Олександр Григоренко вважає підвищення культури безпеки, розуміння працівниками необхідності використання засобів захисту та неухильне дотримання правил з охорони праці, спрямованих на збереження здоров'я та працездатності персоналу.