Діяльність

Семінар-нарада з питань охорони праці відбулася на Хмельницькій АЕС

Розмір шрифту

Скинути
15.09.2015

Семінар-нараду з питань охорони праці за ініціативи Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено 11 вересня цього року на Хмельницькій АЕС. Основна тематика семінару – попередження виробничого травматизму і аварійних ситуацій на підприємствах області, зокрема, у виробничих підрозділах водопровідно-каналізаційного господарства атомної станції та міста Нетішина.

Під час наради представники Управління Держпраці у Хмельницькій області акцентували увагу експлуатаційного персоналу на дотриманні основних вимог з безпеки під час виконання газонебезпечних, зварювальних робіт та при експлуатації електроустановок.

В рамках заходу учасники семінару ознайомилися також із роботою навчально-тренувального центру ВП ХАЕС та мали нагоду спостерігати за відпрацюванням позаштатної ситуації на повномаштабному тренажері блочного щита управління.

Підводячи підсумки наради, представники Управління Держпраці у Хмельницькій області рекомендували залучати провідних фахівців галузі під час щорічної перевірки знань з питань охорони праці та безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки у ВП ХАЕС.

За словами заступника начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області Леоніда Корнійчука, проведення таких заходів заплановане на найбільших підприємствах регіону для запобігання і попередження травматизму та позаштатних ситуацій.

Довідково. Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електростанція» Національної атомної енергогенеруючої компанії „Енергоатом” - найпотужніше підприємство Хмельниччини.