Просвітницькі проєкти

День знань у Іванківському та Поліському районах

Розмір шрифту

Скинути
02.09.2017

Представники Енергоатома привітали освітян Іванківського та Поліського районів Київської області, прилеглих до місця розташування будівництва ЦСВЯП, зі святом 1 вересня.

До урочистостей з вітальним словом долучився Володимир Холоша, заступник генерального директора ВП «Атомпроектінжиніринг», та побажав школярам відмінного навчання, а старшокласникам – виваженого вибору спеціальності, наголосивши на потребі у кадрах з технічною освітою.

Довідково. Участь Компанії у святкуванні з нагоди Дня знань пройшла у рамках коаліції STEM-освіти, співзасновником якої стала НАЕК «Енергоатом». Метою створення Коаліції STEM-освіти є підвищення якості технічної освіти в Україні, що дозволить Компанії посилити рівень підготовки кадрів для АЕС та обізнаність молоді про атомну енергетику. Серед проектів, що відбулись під егідою Коаліції STEM-освіти слід нагадати лекції про ядерну фізику та інженерні дисципліни, що провели у листопаді та грудні 2016 року студенти Київського політехнічного інституту, учасники Молодіжної енергетичної спільноти; День випускника з директорами Аварійно-технічного центру та Атомремонтсервісу – підрозділів Енергоатома (проект «STEM: професії майбутнього»);  екскурсії для київських школярів в  центральний офіс НАЕК «Енергоатом»; проекти #ДівчатаSTEM та TOP 20 Inspiring women in STEM, в яких взяла участь директор з інвестицій та перспективного розвитку НАЕК «Енергоатом» Тетяна Амосова.