Просвітницькі проєкти

Енергоатом продовжує співпрацю з освітянами Іванківскього та Поліського районів

Розмір шрифту

Скинути
02.03.2018

 

Енергоатом продовжує співпрацю з освітянами Іванківскього та Поліського районів

У ході чергової поїздки до Іванківського та Поліського районів, що відбулася 28 лютого, представники ДП «НАЕК «Енергоатом» та голова профспілки Компанії Олексій Лич провели низку робочих зустрічей та нарад з адміністрацією та керівництвом освітніх закладів Іванківського та Поліського районів Київської області. Вищезгадані зустрічі були присвячені налагодженню співробітництва, залученню школярів до освітніх та профорієнтаційних проектів Енергоатома, а також реалізації заходів по інформуванню населення стосовно будівництва ЦСВЯП. У рамках поїздки представники НАЕК «Енергоатом» та профспілки Компанії відвідали Запрудське навчальне виховне об’єднання та разом з представниками управління освіти та адміністрації Іванківського та Поліського районів вручили місцевим закладам освіти подарунки: тенісні столи, набори для настільного тенісу, волейбольні й баскетбольні м’ячі та шахи.

Протягом зустрічей також були обговорені питання налагодження співпраці між освітніми закладами Іванківщини і теплоенергетичним факультетом НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», що готує профільних спеціалістів для НАЕК «Енергоатом», та досягнуті домовленості щодо проведення екскурсійних та ознайомчих поїздок для школярів району та представників громадськості на атомні електростанції України та майданчик будівництва ЦСВЯП.

На завершення поїздки, голова ППО Компанії Олексій Лич вручив представникам Іванківської РДА сертифікат на суму 100 тис. грн  на культурний і творчий розвиток району. Ці кошти будуть використані для оформлення сцени Іванківського будинку культури, а також придбання комп’ютерного обладнання та наочного устаткування для кількох дошкільних та навчальних закладів району.