Просвітницькі проєкти

На Запорізькій АЕС студенти Київського політехнічного інституту провели лекції для учнів енергодарських шкіл

Розмір шрифту

Скинути
28.04.2017

В рамках реалізації інформаційно-просвітницького проекту «Енергоатом» - профільні вищі навчальні заклади - школи» студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» провели лекції - бесіди з учнями старших класів міста Енергодар
 

Мета проекту - підвищення обізнаності школярів у питаннях використання ядерної енергії, профорієнтаційна робота, сприяння STEM-освіти в Україні.

В Інформаційному центрі ВП ЗАЕС організовано роботу з активної взаємодії студентів і школярів Енергодара. Протягом двох днів студенти ВНЗ проводили зустрічі та бесіди зі старшокласниками енергодарських шкіл, які вивчають ядерну фізику та планують пов'язати своє життя з атомною енергетикою.

Зустрічі проходили в доброзичливій атмосфері. Лектори проекту - Кокарев Іван та Данило Баранов - в цікавій формі розповіли школярам про роль науково-технічного прогресу в житті людини, про атомну та альтернативну енергетику. Окремо висвітлили напрямок розвитку STEM-професій в майбутньому.

Енергодарські школярі активно брали участь в спілкуванні. Серед головних інтересів хлопців - затребуваність технічних фахівців, особливо в атомній галузі, а також умови вступу на технічні факультети різних ВНЗ України. Прозвучали і питання про студентське життя та подальше працевлаштування за фахом.

Старшокласників, які виявляють схильність до науково-дослідної роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності, запросили для участі в щорічному конкурсі рефератів на тему ядерної фізики та атомної енергетики. Конкурс давно і успішно проводиться серед старшокласників України за участю профільних вузів країни. Організатором виступає НАЕК «Енергоатом» спільно з Українським ядерним товариством.

STEM-освіта - напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології. Коаліція STEM-освіти України створена кількома великими компаніями та ВУЗами України. Її мета - підвищення якості технічної освіти в країні.