Просвітницькі проєкти

Представники Енергоатома привітали школярів Іванківського та Поліського районів з Днем знань

Розмір шрифту

Скинути
04.09.2018

Голова первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич та заступник генерального директора ВП «Атомпроектінжиніринг» Володимир Холоша привітали учнів і вчителів загальноосвітніх шкіл Іванківського та Поліського районів Київської області з Днем знань і початком нового навчального року. Від імені профспілкової організації Енергоатома школам обох районів було передано кілька мультимедійних проекторів з екранами, а від імені самої Компанії – комплекти навчальних стендів з ядерної фізики та STEM-дисциплін.

Виступаючи перед іванківськими школярами, Володимир Холоша зазначив: «Даруючи школам обладнання, яке дозволить познайомитись з основами точних наук та високими технологіями, Енергоатом закликає школярів робити свій вибір в подальшому житті на користь вивчення технічних дисциплін і опанування інженерних спеціальностей».

Представники Компанії також провели зустріч з учнями та вчителями опорного навчального закладу НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» смт Красятичі.

Навчальні стенди для кабінетів фізики, які Енергоатом передав школам у подарунок до Дня знань, були спеціально розроблені для школярів Центром зовнішніх інформаційних комунікацій Компанії з урахуванням вимоги шкільних навчальних програм. Вони розповідають про основи ядерної фізики, принципи роботи атомних електростанцій та їх обладнання.

Користуючись нагодою, представники Енергоатома обговорили з керівництвом сфери освіти обох районів і виконуючим обов’язки голови Поліської РДА можливість реконструкції шкільних навчальних закладів за рахунок коштів, передбачених у проекті будівництва Централізованого сховища ядерного палива АЕС України для створення об’єктів соціальної інфраструктури.

Співробітництво Енергоатома зі сферою освіти територій розміщення або будівництва об’єктів Компанії є важливою складовою підтримки та розвитку місцевих громад і здійснюється у відповідності до принципів корпоративної соціальної відповідальності.

Довідково. Енергоатом здійснює підтримку шкіл Іванківського району в рамках завдань коаліції STEM-освіти, основною метою якої є заохочення молоді до вибору технічних спеціальностей та підвищення якості технічної освіти в Україні.

Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти (STEM Education Coalition), співзасновником якої став Енергоатом, відбулося 16 вересня в Українському кризовому медіа-центрі. З 2014 року Енергоатом є членом Центру корпоративної соціальної відповідальності, який виступив ініціатором створення Коаліції STEM-освіти в Україні (STEM ‒ від англійської science, technology, engineering та mathematics).