Просвітницькі проєкти

Проект «STEM: професії майбутнього» завершився творчим вибухом

Розмір шрифту

Скинути
03.05.2017

Учні загальноосвітніх закладів м. Києва та Київської області презентували власні враження від роботи провідних українських компаній, які їм довелось відвідати в рамках проекту «STEM: професії майбутнього». Серед компаній, які відвідали школярі, були НАЕК «Енергоатом», Syngenta, SAP, Melexis та ВОЛЯ.

За результатами екскурсій учні представили презентації проекту у цікавих форматах. Так, пропонуємо ознайомитися із презентацією учнів загальноосвітньої школи №8, які представили своє бачення «інжинірингової» України за результатами проекту.

 

 

Представлені роботи були оцінені компетентним журі, організатори проекту висловили подяку учням за їх вибухову віддачу у фіналі, а пісню, виконану учасниками, було вирішено зробити гімном проекту.

Призові місця розподілилися наступним чином: перше – Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району, друге – гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова, третє – ліцей «Наукова зміна». Переможцям та учасникам були вручені дипломи та подяки для керівників команд та шкіл. 

Довідка. В рамках проекту «STEM: професії майбутнього» з грудня 2016 року по квітень 2017 року 166 старшокласників 18-ти освітніх закладів Києва та області відвідали Дирекцію Компанії, де ознайомилися з селекторним залом керівництва та кризовим центром Енергоатома, з принципами роботи та безпеки атомних станцій.  45 школярів також побували з екскурсією в аварійно-технічному центрі Компанії, де дізналися про інженерну та радіаційну розвідку, готовність до аварійних робіт з використанням робототехнічних комплексів та спеціальної техніки.

Проект «STEM: професії майбутнього» був реалізований Коаліцією STEM-освіти України за ініціативи громадської організації «Центр «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності».

Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти (STEM Education Coalition), співзасновником якої стала НАЕК «Енергоатом», відбулося 16 вересня. Енергоатом з 2014 року є членом Центру корпоративної соціальної відповідальності, який є ініціатором створення Коаліції STEM-освіти в Україні (STEM ‒ від англійської science, technology, engineering та mathematics).