Просвітницькі проєкти

Співробітники ЦЗІК зустрілись з викладачами фізики Києво-Святошинського району

Розмір шрифту

Скинути
24.02.2017

Співробітники центру зовнішніх інформаційних комунікацій 22 лютого провели зустріч з викладачами фізики методичного об’єднання Києво-Святошинського району на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. 
 

Зустріч відбулась на запрошення Олександра Тищенка, викладача фізики Вишнівської ЗОШ №3, в якій у минулому році стартував просвітницький проект «Енергоатом – профільні ВНЗ – школи».

Начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів Компанії Роман Зібніцький розповів учасникам зустрічі про діяльність НАЕК «Енергоатом», перспективи розвитку Компанії, про значення атомної генерації для національної економіки та забезпечення енергетичної безпеки України.

Крім того, вчителі дізналися про просвітницькі проекти, які реалізує Енергоатом. Зокрема про проект «Енергоатом – профільні ВНЗ – школи», в рамках якого студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського проводять лекції-бесіди для старшокласників в містах-супутниках АЕС, в Іванківському районі Київської області та інших населених пунктах. Під час зустрічі мова також йшла про підтримку викладання в школах технічних дисциплін, про діяльність створеної з цією метою Коаліції STEM-освіти України, про можливість старшокласників взяти участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергетика і світ» серед учнівської молоді, який було оголошено Енергоатомом та Українським ядерним товариством.

Під час зустрічі викладачі ставили питання про Енергоатом, про перспективи розвитку атомної енергетики у світі. На всі питання вони отримали вичерпні відповіді. Працівники ЦЗІК також надали їм інформаційні матеріали про різні аспекти діяльності Компанії і запросили відвідати її офіційний інтернет-сайт для того, щоб ознайомитись з умовами конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ» та взяти участь у проекті «Енергоатом – профільні ВНЗ – школи».