Просвітницькі проєкти

Старшокласники Києва та області побували в головному офісі НАЕК «Енергоатом»

Розмір шрифту

Скинути
20.02.2017

15-17 лютого старшокласники Київських шкіл №29 і №8, економіко-правового ліцею, «Скандинавської» і «Введенської» гімназій м. Києва та Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7 познайомилися з роботою НАЕК «Енергоатом» під час екскурсій, які були проведені в рамках проекту "STEM: професії майбутнього" в головному офісі Компанії.
 

Учні отримали змогу побувати у селекторній залі Дирекції Енергоатома, звідки щоденно відбувається управління п’ятнадцятьма відокремленими підрозділами Компанії та координується робота АЕС України. Також під час екскурсій вихованці загальноосвітніх закладів відвідали Кризовий центр Компанії, оглянули макети промислового майданчика та енергоблока ВВЕР-1000 Запорізької АЕС. Учні дізналися про основні принципи роботи атомних станцій, переглянули мультимедійні матеріали, що розповідають про реактор та основне обладнання АЕС, про безпеку та переваги атомної енергетики.

Після завершення екскурсій учні із задоволенням поділилися своїми враженнями.
«Сьогодні я відвідала Енергоатом, запам’ятала багато цікавого про побудову АЕС. Дізналася, що Україна має великий запас своїх власних ресурсів щодо енергетики і це приємно вразило», – прокоментувала після завершення екскурсії Марина Сорока,учениця 10 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів №8.

«Я багато дізналась про нашу країну, про її ресурси, промисловість, а  також про електростанції. Я вважаю, що це цікава інформація, багато хто про це повинен почути», – прокоментувала учениця Скандинавської гімназії м. Києва Лідія Морозова.

На завершення зустрічі школярі побажали Компанії «Енергоатом» успіху в роботі – щоб з’являлися нові АЕС, ГЕС, щоб суспільство нашої держави, всі українці були задоволені роботою атомної галузі.

Довідка. Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти(STEM Education Coalition), співзасновником якої стала НАЕК «Енергоатом», відбулося 16 вересня в Українському кризовому медіа-центрі. З 2014 року Енергоатом є членом Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», який виступив ініціатором створення Коаліції STEM-освіти в Україні. Метою створення Коаліції STEM-освіти є підвищення якості технічної освіти в Україні, що дозволить Компанії брати більш активну участь у підготовці кадрів для АЕС та посилить співпрацю з профільними вищими навчальними закладами.