Просвітницькі проєкти

Студенти-енергетики зустрілися із старшокласниками Іванківського району

Розмір шрифту

Скинути
25.11.2016

Студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за підтримки НАЕК «Енергоатом» провели зустрічі-лекції з учнями старших класів Іванківського району Київської області. Зустрічі відбулись 23 листопада у школі села Феневичі, Іванківських школах №1 і №2 та в Іванківському районному ліцеї.
 

Метою зустрічей було сприяння розвитку STEM-освіти (технічної освіти) в Україні, профорієнтаційна робота та підвищення обізнаності старшокласників у питаннях розвитку світової та української енергетики. Проведені зустрічі стали логічним продовженням раніше започаткованого інформаційно-просвітницького проекту «Енергоатом – Профільні ВНЗ – Школи». Студенти, які брали участь у заходах, є членами ГО «Молодіжна Енергетична Спільнота».

Під час зустрічей начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів НАЕК «Енергоатом» Роман Зібніцький ознайомив старшокласників з діяльністю компанії «Енергоатом» в рамках роботи в STEM-коаліції та розповів про проект «Енергоатом – Профільні ВНЗ – Школи», який Компанія реалізує разом із студентами з профільних ВНЗ.

Треба відзначити, що зустрічі відбулись у виключно приязній та доброзичливій атмосфері. Лектори проекту – Владислав Онуфрей, Данило Баранов, Іван Кокарєв та Олександр Гарань – цікаво та невимушено розповіли школярам про роль науково-технічного прогресу в житті людства, про види енергії та, зокрема, про атомну енергетику. Студенти навели цікаві факти, які вплинули на розвиток технологій і на розвиток нашої цивілізації, зробили особливий акцент на ролі STEM-професій у майбутньому, а також на тому, що технічні галузі, серед яких і атомна енергетика, потребують молодих спеціалістів. Школярі були раді поспілкуватися зі студентами столичного політеху, вони жваво цікавились студентським життям та умовами вступу до вишів технічного напрямку.

Старшокласників було запрошено до участі у конкурсі рефератів на тему ядерної фізики та атомної енергетики, який Енергоатом щороку проводить разом з Українським ядерним товариством.

Нагадаємо, що Коаліція STEM-освіти України створена кількома великим компаніями та вишами України. Її метою є підвищення якості технічної освіти в Україні. Коаліція також має намір створити можливості для експериментальної та дослідницької роботи в школах, проводити науково-технічні конкурси, олімпіади, квести, хакатони тощо.

Мета просвітницького проекту «Енергоатом – Профільні ВНЗ – Школи» – підвищення обізнаності учнів у питаннях використання ядерної енергії, профорієнтаційна робота, сприяння розвитку STEM-освіти в Україні. Це сучасний проект Енергоатома та Молодіжної енергетичної спільноти, які зацікавлені у залученні нових кадрів в ядерну галузь, а також за допомогою цього заходу прагнуть довести, що атомна енергетика безпечна та перспективна.