Просвітницькі проєкти

Южно-українські атомники привезли SТЕМ-проект підшефним Березківської школи-інтернату

Розмір шрифту

Скинути
30.05.2019

Спільний проект інформцентру ВП ЮУАЕС і учениці Южноукраїнської гімназії Тетяни Шаповал «STEM - меридіани знань», презентований на початку травня, знайшов своє продовження у селі Берізки Кривоозерського району. Там розташований навчально-виховний комплекс, шефство над яким декілька років тому взяв колектив атомної станції. Організатори SТЕМ-проекту 28 травня вчили дітей поєднувати природничі науки, технології, інженерію та математику, створюючи іграшки. Для них також провели пізнавальний та веселий енергоквест.

За словами учнів четвертих класів Березківської школи, абревіатуру STEM раніше не зустрічали. Тим цікавіше для них було знайомство з проектом, який привезли представники Южно-Української АЕС та її міста-супутника. Жваві та допитливі, вони з завзяттям взялися власноруч виготовляти дзиґи, будувати башти, розуміючи в процесі які науки може об’єднати звичайна іграшка.

Не менш цікавим для березківських школярів виявився і енергоквест. Цей проект, започаткований в управлінні інформації та громадських зв’язків Южно-Української атомної електростанції, в ігровій формі допомагає дітям довідатися про види енергії, в чому перевага АЕС, що таке радіація, як вимірюють гама-фон та ще багато іншого. Захоплення у дітей і вихователів викликала також подорож атомною станцією, яку вони здійснили за допомогою віртуальних окулярів.

«Завдання нашого SТЕМ-проекту – розширити світогляд дітей, на прикладах продемонструвати важливість опановування точних та природничих наук і можливості застосування таких знань», - наголошує фахівець управління інформації та громадських зв’язків Олена Болотських.

Всі учасники ігрових занять отримали подарунки від гостей з ЮУАЕС.