Просвітницькі проєкти

В центральному офісі Енергоатома відбулось урочисте нагородження учасників Весняної школи

Розмір шрифту

Скинути
21.06.2018

Цьогорічний освітній проект «Весняна школа «НАЕК Енергоатом»-2018 офіційно завершено. Церемонія нагородження учасників сертифікатами про успішне проходження освітнього курсу відбулось 14 червня у центральному офісі НАЕК «Енергоатом».

Вітаючи учасників Весняної школи директор з кадрів та соціальних питань Компанії Григорій Муляр зазначив, що головним завданням освітнього проекту було не тільки підвищити рівень знань студентів та молодих фахівців про атомну енергетику, а й мотивувати їх для подальшої роботи на українських енергетичних підприємствах.

«Наше завдання ‒ створити необхідні механізми для навчання та підготовки майбутніх фахівців, чесно і відверто розказати про перспективи та проблеми атомної енергетики, а також показати, що в Україні є  потужні галузі та великі підприємства , якими можна пишатися», зазначив Григорій Муляр

В рамках церемонії нагородження учасникам було вручено сертифікати про успішне завершення освітнього курсу про атомну енергетику. Сертифікати отримали 39 учасників проекту.

Нагадаємо, що в рамках освітнього курсу, який розпочався наприкінці березня, учасники проекту прослухали 19 лекційних занять, взяли участь у конкурсі кейсів, в рамках якого презентували власне бачення стратегії розвитку атомно-промислового комплексу України до 2030 року, а також відвідали Южно-Українську АЕС.

Довідково: Освітній проект «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», в рамках якого учасники мають можливість дізнатися та поглибити знання про атомну енергетику та познайомитися з провідними експертами й професіоналами галузі вперше стартував у 2015 році. Цей проект має на меті залучити активну студентську молодь з різних учбових закладів та спеціальностей до більш глибокого ознайомлення із сучасним станом розвитку, як атомної енергетики, так і енергогенерації в Україні.