Пресцентр

Ніж ESEE Izula зі сталі D2 (новий) від Олега Вовчука

Розмір шрифту

Скинути
28.04.2015

Покращена репліка дуже популярного ножа ESEE Izula зі сталі D2.
 

Назву цього ножа дизайнер Джефф Рендал запозичів у відомого смертоносного мурашки ізула, ще відомого як мурашка-куля (Bullet-Ant). Отрута цієї комахи є дуже токсичною, як наслідок, укус дуже хворобливий і порівняти його можна з болем від поразки вогнепальною зброєю. Міцність щелеп мурашки вражає ще більше - якщо мураха вчепиться у щось, то відірвати можна лише тільце - голова зі стиснутими щелепами буде продовжувати упиватися в жертву.

Сам ніж ESEE Izula, за словами своїх творців, має ті ж якості - невеликий, але дуже міцний і агресивний. Може використовуватися в туризмі, для самооборони, на риболовлі і в якості ножа виживання.

Довжина клинка китайської ESEE Izula довше від оригіналу на 5 мм. У обуху практично однакові, відрізняються лише насічкою, яка на китайській відчувається краще, крім того по всьому обуху трохи зняті фаски. Головна відмінність - сталь - на оригіналі вуглецева 1095, яка піддається іржавінню, а на китайській - нержавіюча D2.

Також суттєва відмінність - ножни - у китайської зроблені з кайдексу а не з пластмаси, як в оригіналі, а також є отвір для зливу, тонше і легше, більше отворів для кріплення. Ножни оригіналу значно гірше.

Геометрія копії трохи відрізняється від оригіналу. Клинок і рукоять злегка довше оригінального. Трохи більше (близько 1мм) діаметр кільця рукояті. Борозенки на обуху іншої форми і зміщені в напрямку від кінчика. Написи і малюнки на ножі нанесено якісно, ​​за допомогою лазерного гравіювання.

Основні характеристики:

Загальна довжина: 163 мм

Довжина леза: 70 мм

Довжина ручки: 82 мм

Ширина клинка: 35 мм

Товщина леза: 4 мм

Матеріал леза: D2

Твердість: 58-60HRC

Обробка: Дуже якісний Stonewash

Вага: 85 г (60 + 25 ножни)

Ножни: Кайдекс

Додатково: Ланцюжок для носіння ножа на шиї + паракорд (більше 2 м)

Стартова ціна – 700 грн. Бліц-ціна – 800 грн.

Важливо: кошти підуть на волонтерську групу ДП НАЕК "Енергоатом".

Банківські реквізити для перерахування коштів на картковий рахунок в ПриватБанку:

5168 7553 7472 4066, Глушенок Юлія Ігорівна