Прес-центр

Журнал "ЕнергоАтом України" №2 (47) 2018, липень-грудень

Розмір шрифту

Скинути
28.01.2019

Новий номер журналу «Енергоатом України» присвячений питанням розвитку атомної енергетики, як драйвера інноваційного розвитку енергетичного сектору економіки України. Детальніше, у репортажі зі щорічного Міжнародного Форуму ПЕК та у ексклюзивному інтерв’ю президента Westinghouse Electric Company Хосе Еметеріо Гутьерреза.

Також у номері Ви можете дізнатись, як Енергоатом продовжує залучати провідних світових виробників до співпраці без посередників через #ProZorro та про чергові зухвалі спроби «узаконення» та стягнення з Енергоатома «старих» боргів через не працюючий правовий механізм запобігання процесу «боргового очищення».

Цілий блок питань присвячений впровадженню нової філософії безпеки на АЕС України. Зокрема, безцінному досвіду, який отримали запорізькі атомники у продовженні «тривалості життя» енергоблока №4 ЗАЕС та всім аспектам впровадження пілотного проекту ризик-інформованих підходів для підвищення безпеки АЕС. А також тому як заміна конденсаторів на Запорізький АЕС вплине на підвищення ефективності та надійності АЕС та чому саме проект НАЕК «Енергоатом» та АТ «Турбоатом», номінований на здобуття Держпремії України.

Якою буде енергосистема у 2100 році. Як аlma mater українських атомників відсвяткувала своє 100-річчя. Як студенти врятували Київ від блекауту та, що спільного між атомною енергетикою, медом, коровами, автобусом та Артефактом зі світу братів Стругацьких…

Про все це та багато іншого Ви можете дізнатись на сторінках чергового номеру журналу «Енергоатом України».

Завантажити журнал