Українські атомники завоювали золото і срібло Спартакіади працівників промисловості та транспорту

Розмір шрифту

Скинути
22.09.2021

Спортсмени Енергоатома продовжують успішні виступи на всеукраїнських спортивних змаганнях. Збірна команда Атомпрофспілки на XXVI Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка пройшла у селищі Коблево Миколаївської області, була представлена працівниками всіх чотирьох АЕС України. Очолював її керівник профспілкової організації Хмельницької АЕС, голова ЦФСК «Атом України» Михайло Гук. З тридцяти спортсменів-атомників 15 представляли Южноукраїнську АЕС.

Змагання проходили з семи видів спорту – настільного тенісу, шахів, гирьового спорту, шашок, армреслінгу, волейболу та футзалу. Загалом у них взяли участь понад 200 спортсменів, які представляли збірні команди десяти Всеукраїнських профспілок.

До підготовки виступів на Спартакіаді з різних видів спорту були залучені штатні та громадські тренери.

За підсумками змагань відмінні результати показали атомники Запорізької АЕС: Олена Криволапова з управління соціальних програм завоювала перше місце у шахах, Сергій Чулков з електроцеху (233 підйоми у категорії — понад 90 кг) та Дмитро Бандурович з служби фізичного захисту (212 підйомів у категорії — до 90 кг) здобули перше місце у змаганнях з гирьового спорту, а Володимир Семенов з експлуатаційного підрозділу ЗАЕС отримав бронзу з армреслінгу у ваговій категорії понад 90 кг. Його колега з ЮУАЕС Максим Сінкевич став срібним призером змагань у ваговій категорії до 80 кг. Змагатися з атлетами команд металургів та авіаторів у турнірах з армреслінгу, в складі яких чемпіони світу та України, команді атомників було непросто. У командному заліку наша збірна виборола п’яте місце.

Успішні виступи у особистому заліку дозволили принести в скарбничку збірної Енергоатома і Атомпрофспілки золото у командному заліку у гирьовому спорті і срібло у шахах.