Прес-центр

Керівництво Енергоатома вшанувало пам’ять героїв Чорнобиля та зустрілося з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Розмір шрифту

Скинути
23.04.2021

23 квітня 2021 року, напередодні 35-х роковин аварії на ЧАЕС, керівництво та персонал НАЕК «Енергоатом» вшанували пам’ять ліквідаторів аварії, відвідавши київський меморіал «Героям Чорнобиля».

Т. в. о. президента Енергоатома Петро Котін, віцепрезиденти Компанії Герман Галущенко і Хартмут Якоб, голова профспілки Енергоатома Олексій Лич поклали квіти до меморіалу та зустрілися з представниками громадської організації «Промінь 5-2», а також Товариства ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на ЧАЕС (ТВІЛА).

Керівник НАЕК Петро Котін розпитав ветеранів-ліквідаторів про проблеми, які їх хвилюють, і зауважив, що Україна пам’ятає й пам‘ятатиме тих мужніх людей, які боролися з однією з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства та її наслідками.

«Із вдячністю та повагою ми згадуємо сьогодні кожного з ліквідаторів аварії. Трагічні події квітня 1986 року завжди нагадуватимуть про мужність наших колег-атомників, які віддали життя та здоров’я заради порятунку інших, – сказав Петро Котін. – У процесі вивчення причин аварії з’явилося поняття культури безпеки. І наше завдання – сформувати у кожного без винятку працівника атомної галузі відчуття особистої відповідальності за підтримання безпечної експлуатації АЕС».

Своєю чергою віцепрезидент Енергоатома Герман Галущенко зазначив: «Неможливо переоцінити героїзм та жертовність тих, хто в перші години після аварії самовіддано та безстрашно виконував роботи з локалізації її наслідків. Із вдячністю та величезною повагою ми згадуємо сьогодні кожного з ліквідаторів тієї страшної аварії».