Пресцентр

Відбулось урочисте закриття Весняної школи НАЕК «Енергоатом»

Розмір шрифту

Скинути
18.06.2015

17 червня відбулось урочисте закриття Весняної школи НАЕК «Енергоатом» за участі президента Компанії Юрія Недашковського. Нагородження учасників іменними сертифікатами стало завершальним заходом освітньої проекту, спрямованого на інформування активної студентської молоді різних спеціальностей про сучасний стан і перспективи розвитку атомної галузі в Україні.

Звертаючись до студентів, Ю.Недашковський розповів про реалізовані та майбутні інвестиційні проекти Енергоатома. Свій виступ Ю.Недашковський завершив спілкуванням з аудиторією у форматі «питання-відповідь», у рамках якої учасники Весняної школи поділилися своїми враженнями та пропозиціями щодо освітнього проекту. Студенти подякували за організацію заходу та висловили сподівання, що Весняна школа стане постійним проектом.

Учасники Весняної школи Рената Яресько та Михайло Яценко повідомили Ю.Недашковського про створення ініціативною групою Молодіжної енергетичної спільноти та закликали інших учасників Весняної школи приєднуватися до неї. Молодіжна організація має на меті об’єднати активну молодь, що прагне відстоювати енергетичну незалежність України та провідну роль атомної енергетики у вітчизняному паливно-енергетичному секторі.

Нагадаємо, що учасники Весняної школи НАЕК «Енергоатом» були відібрані на основі конкурсу есе. Протягом березня-квітня 2015 року студенти відвідували заняття за участі провідних співробітників НАЕК «Енергоатом». Найактивніші та найсумлінніші учасники школи отримали можливість відвідати Рівненську АЕС наприкінці квітня. Екскурсія на станцію стала заохоченням для слухачів, які відвідали не менше двох третин заходів, передбачених освітньою програмою.

Відгук учасниці Весняної школи НАЕК «Енергоатом» Лілії Коломієць